Global flag icon
Global
Albania flag icon
Albania
Brazil flag icon
Brazil
Chile flag icon
Chile
Croatia flag icon
Croatia
Finland flag icon
Finland
France flag icon
France
Germany flag icon
Germany
India flag icon
India
Ireland flag icon
Ireland
Italy flag icon
Italy
Netherlands flag icon
Netherlands
Norway flag icon
Norway
Peru flag icon
Peru
Poland flag icon
Poland
Portugal flag icon
Portugal
Spain flag icon
Spain
Sweden flag icon
Sweden
Türkiye flag icon
Türkiye
United Kingdom flag icon
United Kingdom
United States flag icon
United States

Deweloperzy

Szukasz dużego, zaufanego i solidnego partnera, aby rozwinąć swoją działalność i zdynamizować swoje projekty? Szukamy regionalnych / krajowych deweloperów, którzy uzupełnią nasze siły: współpracuj z nami, aby znaleźć odpowiednie miejsca i przekształcić pomysły w projekty.

Bezpieczenstwo finansowe i solidny partner w biznesie

Statkraft jest s wiarygodną finansowo norweską spółką państwową (kategoria inwestycyjna AS&P) z siedzibą w Oslo, w Norwegii i obecną w 19 innych krajach. Jej oddział znajduje się również w Warszawie. Od 125 lat działamy na rzecz promocji energii odnawialnej i rozwijamy  projekty na całym świecie. 

Pomoc w przypadku niespodziewanych trudności

Masz projekt, ale na drodze do osiągnięcia swoich celów napotykasz niespodziewane trudności? Wspólnie z Tobą zrealizujemy ten projekt – wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, aby osiągnąć ambitne cele i stworzyć korzystną dla obydwu stron relację . Firma Statkraft jest deweloperem posiadającym głębokie zrozumienie problemów rozwojowych i głównych zagrożeń, co pozwala nam identyfikować i zarządzać wszelkimi potencjalnymi problemami, które mogą się pojawić. 

Przejęcia

Firma Statkraft jest zainteresowana możliwościami nabycia nowych projektów solarnych i wiatrowych na różnych etapach rozwoju, które mogą uzupełnić nasze portfolio i przyczynić się do realizacji naszej strategii oraz celów. Statkraft może zaoferować możliwość partnerstwa z lokalnymi deweloperami, którzy zamierzają sprzedać swoje aktywa lub  poszukują wsparcia finansowego bądź technicznego. 
 
Statkraft jest wiarygodnym partnerem, dzięki któremu projekty, w które inwestujemy, stają się wykonalne. Chętnie zbadamy różne alternatywy współpracy  i możliwości budowy wartości dla nas i naszych partnerów.  

Kontakty

Michał Smyk
Head of wind & solar
Michał Rybakowski
Project Developer
Kacper Szeliga
Project Developer