Global flag icon
Global
Albania flag icon
Albania
Brazil flag icon
Brazil
Chile flag icon
Chile
Croatia flag icon
Croatia
Finland flag icon
Finland
France flag icon
France
Germany flag icon
Germany
India flag icon
India
Ireland flag icon
Ireland
Italy flag icon
Italy
Netherlands flag icon
Netherlands
Norway flag icon
Norway
Peru flag icon
Peru
Poland flag icon
Poland
Portugal flag icon
Portugal
Spain flag icon
Spain
Sweden flag icon
Sweden
Türkiye flag icon
Türkiye
United Kingdom flag icon
United Kingdom
United States flag icon
United States

Dlaczego Statkraft?

Nasi pracownicy są naszym najważniejszym zasobem, który umożliwia nam osiągnięcie celu, jakim jest świat oparty na energii odnawialnej. Dlatego angażujemy się w ułatwianie im rozwoju zawodowego i osobistego.

Nieograniczona nauka

Nasi pracownicy są naszym najważniejszym zasobem, który umożliwia nam osiągnięcie celu, jakim jest świat oparty na energii odnawialnej. Dlatego angażujemy się w ułatwianie im rozwoju zawodowego i osobistego.

Globalne możliwości kariery

Czy marzysz o rocznej pracy za granicą lub o kontynuowaniu kariery w innym kraju? Firma Statkraft oferuje ekscytujące możliwości na całym świecie.

Interesujące wynagrodzenie i świadczenia

Każdy, kto pracuje w Statkraft, odgrywa ważną rolę w naszej misji tworzenia bezemisyjnej przyszłości. Doceniamy każdy wkład i oferujemy za to konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oparte na rynku oraz na kompleksowej ocenie wyników Grupy i jednostki, stanowiska i obszaruodpowiedzialności, jak również wkładu w tworzenie wartości.
  • Interesujące programy emerytalne i ubezpieczeniowe.
  • Możliwość dostosowania swojej sytuacji zawodowej do życia prywatnego dzięki elastycznym godzinom pracy i pracy z domu.
  • Aktywne firmowe drużyny sportowe i atrakcyjne oferty szkoleniowe w niektórych miejscach pracy.
  • Ekologiczne bary ze smaczną i zdrową żywnością.

Czytaj więcej

Bezpieczne środowisko pracy

Naszym najważniejszym zadaniem jako pracodawcy jest zapewnienie, że każdy, kto pracuje dla nas iz nami, bezpiecznie i zdrowo wróci do domu z pracy. Zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas w Statkraft czymś więcej niż priorytetem; są wartością, którą żyjemy na co dzień.

Czytaj więcej

Opens in new tab or window

Miejsce na nowe pomysły

Energia odnawialna jest prawdziwym rozwiązaniem dla wyzwań energetycznych, przed którymi stoi świat. Wiemy, że nasi pracownicy są naszym najważniejszym źródłem pomysłów, które przybliżą nas do odnawialnej przyszłości – pomysłów, które chcemy pomóc zrealizować.

"Nie mogę sobie wyobrazić lepszego sposobu na pomoc w rozwiązaniu światowych wyzwań klimatycznych niż praca dla największego producenta energii odnawialnej w Europie."
Lotte Løland Nordal
Starszy konsultant, rozwój strategii biznesowej